مدت زمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه و 35 ثانیه

قالب فارسی افزونه مای میل

جزئیات

تعداد خریداری شده 11 مورد
نسخه فعلی 1.0
بروزرسانی شده در 1396/02/17
قیمت
85,000 تومان
بسته نصب آسان
پسندها 45
نظرات 0
بازدید 1117
پیش نمایش فارسی ندارد پیش نمایش اصلی ندارد
افزودن به سبد خرید

توضیحات

قالب فارسی افزونه مای میل

چگونه ایمیل خوبی برای مارکتینگ داشته باشیم؟

از جمله دغدغه‌های ارسال خبرنامه، تهیه‌ی یک ایمیل خوب و مناسب می‌باشد. در این راستا داشتن محتوای خوب، رعایت نکات فنی، گرافیکی و… از عواملی است که به موفقیت خبرنامه‌ی شما کمک می‌کند.

در ابتدا باید عرض کنم ،برای اینکه ما یک ایمیل خوب و مناسب رو برای مخاطبان مون تهیه کنیم باید یک بستر مناسب انتخاب کنیم که یکی از مناسب ترین اونها افزونه پرمیوم مای میل بوده که در بخش افزونه های تجاری محفل وردپرس موجود می باشد.افزونه ای بسیار کاربردی و پرفروش که نسخه فارسی شده اون باعث میشه کاربران و مدیران وب سایت ها از شر هزینه های اضافی در زمینه یافتن نرم افزار مناسب برای ارسال خبرنامه هاشون خلاص بشن.

خب حال که ما نرم افزار و بستر مناسب رو یافتیم و انتخاب کردیم در مراحل بعدی چه باید کنیم تا ایمیل خوبی برای مارکتینگ داشته باشیم؟

گام اول که مهمترین گام شماست تا دریافت کننده ایمیل رو تهییج کنید برای بازکردن و در مرحله بعد خواندن اون که خوانده شدن اون به موارد ۲ و ۳ مربوط خواهد شد:

۱- موضوع ایمیل
اولین چیزی که مخاطب از ایمیل دریافتی مشاهده می‌نماید، موضوع ایمیل است. اگر موضوع ایمیل جذاب باشد، احتمال آنکه مخاطب علاقه به بازنمودن آن داشته باشد، افزایش یافته و بالعکس ممکن است فرد را از خواندن ایمیل منصرف نماید. خلاصه آنکه همین چند کلمه (موضوع) نقش به‌سزایی در سرنوشت تمام اقدامات صورت گرفته‌ در حوزه‌ی ایمیل مارکتینگ شما دارد.

۲- موارد فنی
ایمیل شما باید از لحاظ کدنویسی و بحث فنی مطابق با استانداردها بوده تا مخاطبان در خواندن و دسترسی به مطالب با مشکلی مواجه نشوند. بدیهی است عدم رعایت مسائل فنی، آنها را نسبت به دریافت مجدد خبرنامه‌ دچار تردید می‌نماید. برای این بخش می‌توان به موارد زیر توجه کرده و آنها را در طراحی ایمیل لحاظ نمود:

۱۷۶

۲-۱ استاندارهای HTML

شکی نیست که رعایت استاندارهای HTML از الزامات و ابتدایی‌ترین مسائلی است که باید در طراحی ایمیل در نظر گرفته شود.

۲-۲ نمایش صحیح در Deviceهای مختلف

طبق آمار به دست ‌آمده از کمپین‌های ایمیل مارکتینگ طراحی شده، حدود ۴۰% افراد ایمیل‌های خود را از طریق موبایل باز می‌نمایند. بنابراین لازم است توجه ویژه‌ای به این موضوع شده و طراحی مناسبی برای باز شدن ایمیل‌ها در Deviceهایی چون موبایل و تبلت در نظر گرفته شود.

۲-۳ امکان لغو عضویت
همواره باید به مخاطبان حق انتخاب داد تا اگر تمایلی به دریافت خبرنامه‌ها ندارند، بتوانند به‌ راحتی با کلیک بر روی یک گزینه‌، اشتراک خود را لغو نمایند. به حقوق مشتریان احترام گذاشته و امکان فوق را در دسترس و جلوی دید آنها قرار دهید. رعایت این اصل باعث کاهش میزان Spam Complaint می‌گردد.

۲-۴ نسخه آنلاین

لینک نسخه‌ی آنلاین ایمیل خود را در خبرنامه قرار دهید تا خوانندگان به‌ راحتی به منبع ایمیل روی اینترنت دسترسی داشته باشند؛ تا هم از معتبر بودن ایمیل مطمئن شده و هم بتوانند در صورت بروز مشکل، به‌راحتی در نسخه‌ی آنلاین آن را مشاهده نمایند. در واقع احتمال دیده نشدن حداقل گردد.

مورد بعدی یکی از موارد مهم خبرنامه های ارسالی ماست که باید مورد توجه قرار بگیره که در اکثر موارد متاسفانه اهمیتی به این موضوع داده نمیشه،بعد از انتخاب عنوان مناسب که دریافت کننده رو قانع کرد برای باز کردن ایمیل،مواجه شدن با گرافیک و ظاهر زیباست که خواننده رو مجاب میکنه ایمیل شما رو بخونه،اگر ایمیل شما ظاهر و گرافیک جذابی نداشته باشه شما در مرحله دوم شکست را پذیرا شده اید.

۳- چیدمان و گرافیک
ظاهر و گرافیک ایمیل، بعد از باز نمودن ایمیل اولین چیزی است که به چشم می‌آید. بنابراین باید نقش مهم آن در جذب خواننده، نادیده گرفته نشود.

۳-۱ ایجاد اعتماد در مخاطب

بهتر است خبرنامه طراحی مرتبی داشته، چیدمان آن ساده و به‌گونه‌ای باشد که خواننده به‌راحتی همه‌ی موارد را دیده و متوجه مضمون ایمیل گردد. اهمیت قائل شدن به شیوه‌ی دسترسی آسان در ایمیل باعث ایجاد اعتماد در مخاطب می‌شود.

۳-۲ اثرگذاری در مخاطب

خواننده‌ی خبرنامه‌ باید با عکس‌ها، نوشتار و گرافیک جذابی روبرو شود تا با دیدن آنها نسبت به کلیک و نهایتاً خرید از شما علاقه‌مند گردد. فراموش نشود که کار زیاد و استفاده‌ از گرافیک پیچیده، تمرکز مخاطب را از محصولات و خدمات شما به شکل ظاهری تغییر داده و این موضوع برای تصمیم‌گیری در خرید خطرناک است. لذا تعادل و صرفاً استفاده از گرافیک در جهت معرفی بهتر باید در نظر گرفته شود.

مورد بعدی آخرین مورد ما از لحاظ اولویت می باشد که به اشتباه اکثر مدیران و کاربران بدون توجه به اهمیت موارد ۱ و ۲ و ۳ بیشتر محتوای ایمیل رو در نظر میگیرن غافل از اینکه اگر پروسه ایمیل مارکتینگ و اولویت بندی ها به درستی اجرا نشوند نتیجه چیزی جز شکست نخواهد بود.

۴- مطلب
در نهایت همه‌ی کارهایی که برای جذابیت و ایجاد اشتیاق در خواننده انجام می‌دهید، انتخاب متن‌ها و جملاتی است که به خواننده اطلاعاتی مفید ارائه دهد تا او را از مطالعه‌ی این خبرنامه راضی نماید.

با مقدمه ای که در بخش اول نوشته ذکر شد امیدواریم که نقش و اهمیت ظاهر و گرافیک و همچنین نقش رعایت موارد فنی از جمله نمایش ایمیل در device های مختلف برای شما روشن شده باشد.

ویژگی های قالب فارسی افزونه مای میل:

۱- فارسی و راست چین شده

۲- استفاده از فونت یکان

۳- طراحی شده با ظاهر و گرافیک جذاب

۴- طراحی واکنشگرا که قابل مشاهده در انواع دستگاه ها می باشد.

۵- دارای ماژول های متنوع

۶- وارد کنده خودکار مطالب

۷- در ۳ رنگ ( سبز،آبی،قرمز )

تصاویری از این قالب:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۱۵۳۹

سربرگ ایمیل که شامل عنوان ایمیل شما و لینک های مورد بحث در نوشته می باشد:

۲۰۱۵-۰۲-۰۴_۱۱۴۹۲۸

بخش بعدی مربوط میشه به لوگوی شرکت شما که می تونید به صورت داینامیک انتخاب کنید و تغییرش بدید و  یک بخش هم برای جمله دلخواه شما با عنوان سخن هفته در نظر گرفته شده که می تونید استفاده کنید یا نکنید این بخش هم باز به صورت داینامیک بوده و میتونید ویرایشش کنید.

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۱۶۲۱

جدا کننده ما بین ماژول ها:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۱۷۱۶

ماژول معرفی:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۱۷۳۸

ماژول تصویر کامل با متن کامل:

۲۰۱۵-۰۲-۰۴_۱۲۰۴۳۲

ماژول ۱/۲ تصویر شناور راست:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۱۹۲۹۸

ماژول تصویر در چپ:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۱۹۴۹

ماژول تصویر در راست:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۲۰۰۵

ماژول ۱/۳ تصویر در چپ:

۲۰۱۵-۰۲-۰۴_۱۲۱۵۲۲

ماژول ۱/۳ تصویر در راست:

۲۰۱۵-۰۲-۰۴_۱۲۱۳۱۸

ماژول ۱/۱ متن:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۳۰۲۷

ماژول ۱/۲ متن در دو حالت استفاده از تیتر یا استفاده از تصویر:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۳۰۵۴۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۳۱۱۵

ماژول ۱/۳ متن:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۳۱۳۳

ماژول ۱/۴ متن در دو حالت استفاده از تیتر یا استفاده از تصویر:

۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۳۱۵۱۲۰۱۴-۱۲-۰۷_۰۲۳۲۴۱

فوتر که شامل متن کپی رایت و دکمه های شبکه های اجتماعی است که می تونید ویرایش کنید و لینک یا تصویر رو تغییر بدید:

۲۰۱۵-۰۲-۰۴_۱۲۲۰۴۲

توضیحات ایمیل و لینک لغو اشتراک:

۲۰۱۵-۰۲-۰۴_۱۲۲۲۴۹

قالب با رنگ قرمز:

۲۰۱۴-۱۲-۰۶_۲۰۵۳۰۹

قالب با رنگ آبی:

۲۰۱۴-۱۲-۰۶_۲۰۴۷۳۱

برچسب ها

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را بیان کنید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.